Көкшетау қаласы, Жамбыл көшесі, 140 мекен-жайында орналасқан Ақмола облысы білім  басқармасының жанындағы  «Көкшетау қаласы, Ақан сері атындағы мәдениет колледжі» МКҚК  бос лауазымдарға орналасуға  конкурс жариялайды:

1. Музыкалық пәндер оқытушысы (домбыра сыныбы, фортепиано сыныбы, баян сыныбы) (оқыту мемлекеттік және орыс тілдерінде)

Байқауға қатысушыларға қойылатын талаптар:

Сала бойынша жоғары (немесе ЖОО кейін) білімі және оқытушы лауазымындағы 3 жылдан кем емес жұмыс өтілі.

1. Хореографиялық пәндер оқытушысы (оқыту мемлекеттік және орыс тілдерінде)

Байқауға қатысушыларға қойылатын талаптар:

1. Демалыстану пәндері оқытушысы (мәдени демалыс қызметін ұйымдастыру) (оқыту мемлекеттік және орыс тілдерінде)

Байқауға қатысушыларға қойылатын талаптар:

1. Тарих және экономика пәндері оқытушысы (оқыту мемлекеттік және орыс тілдерінде)

Байқауға қатысушыларға қойылатын талаптар:

1. Информатика пәні оқытушысы (оқыту мемлекеттік және орыс тілдерінде)

1. Ағылшын тілі оқытушысы

1. Математика пәні оқытушысы

Байқауға қатысушыларға қойылатын талаптар:

Конкурстың қатысушысы Қазақстан Республикасының Конституциясын, Қазақстан Республикасының «Білім туралы», « », «Сыбайлас жемқорлықпен күрес туралы»,  «Қазақстан Республикасындағы тілдер туралы»  Заңдарын  және білім алушылардың білімі мен тәрбиесі туралы басқа нормативтік-құқықтық актілерді; психология және педагогика негіздерін; пәннің мазмұны мен оның тәжірибелік қолданылуын; негізгі технологиялық үрдістер мен мамандық саласы бойынша жұмыс тәсілдерін;  экономика және өндіріс пен басқарушылықты ұйымдастыру негіздерін;  Еңбек туралы Заңнама негіздерін; білім алушыларды оқыту мен тәрбиелеудің нысандарын, әдістері мен прогрессивтік технологияларын; еңбек қорғау, қауіпсіздік техникасы және өртке қарсы қауіпсіздік  ережелерін білуі керек.

1. Костюмер

Байқауға қатысушыларға қойылатын талаптар:

Орта арнайы білімі және есеп пен  бақылау бойынша 2 жылдан кем емес жұмыс өтілі, тауарлық-материалдық құндылықтардың стандарттары мен сақталуының техникалық шарттарын, тауарлық-материалдық құндылықтардың сақталу және қаттау ережелері мен тәртіптерін, оларды есепке алу бойынша ережелер мен нұсқаулықтарды, өндірістік санитария ережелерін, өрт қауіпсіздігі талаптарын білуі керек.

Конкурсқа қатысу үшін конкурс туралы бұқаралық ақпарат құралдарында осы хабарландыру шыққан күннен бастап 15 күн ішінде Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Жамбыл көшесі, 140, 208 кабинетке келесі құжаттарды ұсынуы қажет:

1) конкурсқа қатысу туралы өтініш;

2) мемлекеттік және орыс тілдерінде түйіндеме;

3) еркін нысанда жазылған өмірбаян;

4) білімі туралы құжаттардың көшірмелері;

5) біліктілігін арттыру туралы сертификаттар көшірмесі, біліктілік санаты туралы куәлі көшірмесі (болған жағдайда)

6) еңбек кітапшасының көшірмесі.

Конкурсқа қатысушы өзінің біліміне, жұмыс өтіліне, кәсіби даярлық деңгейіне қатысты қосымша ақпаратты (біліктілігін арттыру, ғылыми дәрежелер мен атақтар беру, ғылыми жарияланымдар туралы құжаттардың көшірмелері, сондай-ақ бұрынғы жұмыс орнының басшылығынан ұсынымдар және т.с.) бере алады.

Конкурсқа қатысуға жіберілген адамдардың тізімін бекіткен күннен бастап, сұхбатқа жіберілген конкурс қатысушылары Ақмола облысы, Көкшетау қаласы Жамбыл көшесі 140 мекен-жайында орналасқан «Көкшетау қаласы, Ақан сері атындағы мәдениет колледжі» МКҚК-да  өтеді.

Конкурс  2018 жылғы  15 тамызда сағат  10.00-де  020000 Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Жамбыл көшесі, 140 мекен-жайы бойынша Ақан сері атындағы мәдениет колледжінде өтеді, телефон 8 (7162) 32-91-86, факс 8 (7162) 32-91-86,  e-mail: kkas140@mail.ru.