17 қаңтар күні Ақан сері жоғары мәдениет колледжінде оқытушы Кочетова Галина Леонидовнаның жетекшілігімен  2 ККҰ студенттері дайындаған «Настали святки-запевай колядки» атты фольклорлық-танымдық ойын бағдарламасы өтті. Таңертеңнен бастап колледж фойесінде көңілді, әсерлі музыка шырқалды. Күлдіргіштер студенттер мен оқытушыларды күні бойы сергектік пен қуат, жақсы көңіл-күй сыйлаған  жақсы сөздермен және қызықты өлеңдермен қарсы алды. Барлық қатысушылар осындай қызықты және ерекше сәлемдесуге қызығушылық танытып,  мереке дәстүрімен және әдет-ғұрпымен танысуды тағатсыздана күтті.  Көпшілік би ойындары, жарыстар, эстафеталар, конкурстар өткізілді, колядалар орындалды, оларға қатысқаны үшін жетондар беріліп,  олар кейінірек сыйлықтар мен тәттілерге айырбасталды. Іс-шара имитацияланған алаудың айналасында мерекелік хороводпен және әнмен аяқталды.