2022 жылғы  24 ақпанда Ақан сері атындағы жоғары мәдениет колледжінің концерт залында  « Өнер – менің болашағым!» ұранымен кәсіби бағдар конференциясы өтті.

Конференцияға Көкшетау қаласы мектептерінің 9 сынып оқушылары мен оқытушылары қатысты: «Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының №2 мектеп-лицейі» КММ, «Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының №11 мектеп – гимназиясы» КММ, «Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының №13 «Экос» мектеп – гимназиясы» КММ.

Конференция барысында  мектеп оқушылары колледж қызметі және оқуға түсудің артықшылықтары туралы жан-жақты  білді. Мектеп оқушылары үшін колледждің шығармашылық ұжымдарының қатысуымен концерт ұйымдастырылды.

«Мектеп басшыларына кәсіби бағдар жұмысын қолдағандары және ынтымақтастық үшін шынайы алғысымызды білдіреміз. Табыс пен өркендеу тілейміз!