2.02.2023 ж. жұмыс жоспарына сәйкес онлайн форматта «Заманауи сабақты әзірлеу және өткізудегі  шығармашылық тәсілдер» тақырыбы бойынша шығармашылық бағыттағы әдістемелік бірлестіктің кезекті отырысы өтті.

Мақсаты: оқу-тәрбие үрдісін жетілдіру, оқыту сапасының оңтайлы деңгейіне қол жеткізу және жалпы педагогтердің шығармашылық әлеуетін дамыту.

Семинарға Көкшетау қаласы, Ақан сері атындағы жоғары мәдениет колледжінің, Көкшетау қаласы, Біржан сал атындағы музыка колледжінің, Степногорск қаласының жоғары колледжінің, Щучинск қаласының жоғары педагогикалық колледжінің әдіскерлері мен шығармашылық мамандықтарының оқытушылары қатысты.

Семинар қатысушыларына Ақмола облысы білім басқармасының  Оқу-әдістемелік кабинетінің әдіскері Қаракөз Мұқышқызы Жаманбаева құттықтау сөз сөйледі.  Ол семинар тақырыбының өзектілігін атап өтіп, барлық қатысушыларға жемісті жұмыс тіледі.

Семинарда келесі колледждердің оқытушылары студенттермен жұмыстағы  тәжірибесімен бөлісті:

Көкшетау қаласы, Ақан сері атындағы жоғары мәдениет колледжі

• Никитенко Вера Васильевна  «Музыкалық сауат» пәнін оқытудың заманауи шығармашылық тәсілі –«Минордың үш түрі» ақырыбында;
  • Нурмышева Нургуль Байтлеуовна «Музыкалық білім беру арқылы талғамы биік, адамгершілігі мол тұлғаны тәрбиелеудегі қолданылатын педагогикалық оқыту принциптері мен шарттары» тақырыбында;
  • Хавдыразах Кулжазира  «Киім композициясы» пәнін оқытуда заманауи технологияларды қолдану» тақырыбында.

Көкшетау қаласы, Біржан сал атындағы музыкалық колледжі

• Бузина Людмила Константиновна «Фортепиано сабағында шығармашылық тұлғаны дамытудың өзекті әдістері»  тақырыбында.

Красный Яр с. Агротехникалық колледжі

• Алшинбаева Гульнара  Естаевна «Өндірістік оқыту сабақтарында тұлғаға бағытталған оқытуды қолдану» тақырыбында.

Келесі оқытушылар инновациялық технологияларды қолдана отырып, өз қызметінің түрлері бойынша әртүрлі қызықты материалдармен сөз сөйледі:

БакубаеваДилбарТанзиповна  «Музыка әдебиеті сабақтарында қолданылатын ойын-сауық тәсілдері» тақырыбында,  Көкшетау қаласы, Біржан сал атындағы музыкалық колледжі

Ембергенова Гульназ Аманбаевна  «Дауысты қою сабағында студенттердің шығармашылық қабілеттерін қалыптастыру» тақырыбында, Щучинск қаласы, Жоғары педагогикалық колледжі

Кызыр Ануар Кенжебекулы «Өндірістік оқытудың заманауи сабағын дайындау кезіндегі білім беру үрдісіне қатысушылардың тиімді өзара іс-қимылы» тақырыбында, Степногорск қаласының  жоғары колледжі.

Семинар соңында заманауи сабақтың өзекті мәселелері бойынша әдістемелік ұсынымдар әзірленді.