Ақан сері атындағы жоғары мәдениет колледжінің 3 курс «Драма театры әртісі» біліктілігінің білім алушылары 2022 жылғы 24-26 қарашада Алматы қаласы Ж.Елебеков атындағы Республикалық эстрада-цирк колледжінде ҚР халық әртісі Бәйтен Омаровтың 95 жылдығына орай өткен IV Республикалық колледжаралық театр фестиваліне Оспанов Мұратбек Үкібайұлының жетекшілігімен Ш.Т. Айтматовтың «Қызыл орамалды Шынарым» және А.В. Вампиловтың «Тұңғыш» атты шығармалары негізінде қойылған үзінділермен қатысып, ІІІ орынға ие болды.
Алматы қаласының Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы мен Астананың Қазақ ұлттық өнер университеті сияқты еліміздің өнер саласындағы жоғары білім беру ордаларына ілесіп 3 орынға ие болуы үлкен жетістік екені сөзсіз.
Керемет жетістік! Құтты болсын! Алып асулардан асып, биік шыңдарды бағындыра беріңіздер!