Мемлекеттік қызмет көрсету реестріне сәйкес Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы «Көкшетау қаласы, Ақан сері атындағы мәдениет колледжі» МКҚК 8 мемлекеттік қызмет көрсетеді.

2020 ж. қорытынды бойынша көрсетілген мемлекеттік қызметтер саны 327, соның ішінде:

–  қағаз нысанында –  207

–  Мемлекеттік корпорация арқылы –  10

–  e-gov арқылы – 12

–   ХАА ақпараттық жүйелері арқылы – 98

– бас тарту – 1

1. Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы білім алушыларға жатақхана беру -7
  2. Техникалық және кәсiптік бiлiм туралы құжаттардың телнұсқаларын беру-11
  3. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау – 199
  4. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім алуды аяқтамаған адамдарға анықтама беру -11
  5. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы білім алушыларды ауыстыру және қайта қабылдау – 2
  6. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау – 6
  7. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарындағы тәрбиеленушілер мен білім алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегін тамақтандыруды ұсыну – 96
  8. Білім беру ұйымдарында білім алушыларға академиялық демалыс беру – 1

Соның ішінде 3 мемлекеттік қызмет Мемлекеттік корпорация арқылы көрсетілді.

1. Техникалық және кәсiптік бiлiм туралы құжаттардың телнұсқаларын беру.
  2. Техникалық-кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім алуды аяқтамаған адамдарға анықтама беру
  3. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау.

Тұрғындарды ақпараттандыру мақсатында колледж сайтының «Мемлекеттік қызмет көрсету» бөлімінде білім беру саласында мемлекеттік қызмет көрсету стандарттары, мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы қабылданған бұйрықтар және берілген қызметтерді көрсету туралы нұсқаулық орналастырылған.

Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша қолжетімділік және тұрғындарды ақпараттандыру  мақсаттарында ұйымда көрнекі ақпарат стенді (стандарттар, өтініш үлгілері және т.б.) орналастырылған . Мемлекеттік органның ресми Интернет-ресурсында стандарттар, регламенттер, шағым беру тәртібі, байланыс ақпарат орналастырылған «мемлекеттік қызмет көрсету» бөлімі жұмыс істейді.

Көкшетау қалалық әкімдігіне ай сайын  8 мемлекеттік қызмет көрсетуді ұсыну бойынша ішкі мониторинг жұмысы жөнінде есеп ұсынылады. Мемлекеттік қызмет көрсетуді ұсыну мерзімдері  бұзылған жоқ.

Колледжде мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінің, сапасы мен қолжетімділігінің күнделікті мониторингі жүргізіледі. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша шағым түскен жоқ.

Электрондықмемлекеттікқызметкөрсетутәртібіжөніндетолықақпарат колледж фойесі мен халыққақызметкөрсетуоталығындағыстендтерде,  соныменқатарколледждің интернет-ресурсыныңмемлекеттікқызметкөрсетубөліміндеорналастырылған.

Электрондық мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат колледждің және халыққа қызмет көрсету орталығының фойелерінде орналасқан стендтерде, сондай –ақ колледждің интернет-ресурсында Мемлекеттік қызметтер бөлімінде орналастырылған.

2021 жылы барлық мемлекеттік қызметтер электрондық түрде E-gov және ХАА ақпараттық жүйелері арқылы көрсетіледі.

Қызмет көрсету мәселелері бойынша мына нөмірге хабарласыңыз: 8716-2-32-91-86, Көкшетау қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі, 140.