Ақан сері атындағы жоғары мәдениет колледжінде «Lesson Stady – іс-әрекетке арналған нұсқаулық» тақырыбында оқытушыларға арналған әдістемелік семинар өткізілді. Мәселе білім алу мен білім беруді үнемі жетілдіру мақсатында бірлескен рефлексиялық практика ретінде, оқытушылар арасындағы ынтымақтастықты кеңейту ресурсы ретінде қарастырылды. Сабақты зерттеудің ең құнды аспектілерінің бірі – бақылау  кезінде мұғалімдер оқытудың орнына студенттердің оқуы туралы түсініктеме беруі.

Осы тақырып бойынша Lesson Study жаттықтырушысы, Дүниежүзілік сабақты зерттеу ұйымының мүшесі, Тараз өңірлік университетінің PhD докторанты Котов Станислав Олеговичпен жан-жақты әңгіме өтті. Онлайн кездесудің соңында сабақты зерттеудің ұжымдық, рефлексивті сипатын одан әрі дамыту және оқытушылардың біліктіліктерін арттыру мүмкіндігін кеңейту мақсатында әдістемелік ұсынымдар әзірленді.