«Көкшетау қаласы, Ақан сері атындағы жоғары мәдениет колледжі» МКҚК-да Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Ақмола облысы бойынша департаментінің бас маманы С.К.Беккажанованың қатысуымен Парасаттылық аптасы аясында «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру” тақырыбында дөңгелек үстел өтті. Іс-шара «Драма театрының артисі» біліктілігінің 4 курс білім алушыларымен дайындалған «Сыбайлас жемқорлыққа жол жоқ!» театрландырылған қойылымымен басталды.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылды насихаттау және қалыптастыру мақсатындағы дөңгелек үстел аясында сыбайлас жемқорлыққа қарсы тәрбиелеудің өзекті мәселелері қаралды, колледждегі “Саналы ұрпақ” клубының жұмысы туралы айтылды, тақырыптық бейнероликтер көрсетілді.

Іс-шара барысында білім алушылар өз пікірлерін айтып, сұрақтарға жауап беріп, аталған тақырыпты белсенді талқылады.