2021 жылғы 29 қаңтарда «Қашықтықтан оқытудың белсенді әдістері арқылы студенттердің шығармашылық ерекшеліктерін дамыту» тақырыбында Ақмола облысының шығармашылық бағытының ӘБ online отырысы өтті.
Вебинардың мақсаты – ТжКБ қашықтықтан оқыту форматында оқытудың белсенді әдістерін пайдалану аспектілері бойынша тәжірибе алмасу.
Отырысқа ТжКБ әдіскерлері, арнайы пәндер оқытушылары, өндірістік оқыту шеберлері қатысты. Білім басқармасының ОӘК әдіскері  Сәуле Болатқызы Жұмажанова  Ақан сері атындағы жоғары  мәдениет  колледжі  ӘБ-ң   жаңа төрайымы,  демалыстану пәндері оқытушысы  Наталья Викторовна Шапкинаны таныстырды.
Конференция барысында шығармашылық бағыттағы әріптестер қашықтықтан оқыту  форматында қолданылатын әдістермен, тәсілдермен, жаңа технологиялармен бөлісті.
Ақан сері атындағы жоғары  мәдениет  колледжі  оқытушылары хореографиялық пәндер оқытушысы  Рафаэль Геннадьевич Хамидов «Педагог-ұйымдастырушы, би ұжымының жетекшісі мамандығын оқыту ерекшеліктері»  және  демалыстану пәндері оқытушысы  Кәкім Риянбекұлы Хасамбай  «Онлайн конкурсқа сценарий жазу» тақырыптарында қашықтықтан оқыту кезіндегі  өздерінің оқыту әдістерімен бөлісті.
Вебинар соңында қатысушылар арасында пікір алмасу болды.