Жоғары мәдениет колледжінің мәжіліс залында Мемлекеттік мереке – Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігі күніне арналған мерекелік концерт өтті, колледж директоры К. Г. Идрисова жиналғандарды келе жатқан мерекемен құттықтап, Тәуелсіз Қазақстанның басты жетістіктері туралы әңгімеледі.  Демалыстану пәндері оқытушысы Ж.С.Кусаинованың жетекшілігімен  ТҰЖ тобының білім алушылары белсене қатысқан терең патриоттық іс-шара қазақтың ұлттық билері, халық аспаптарының дыбысталуы және т. б. концерттік нөмірлерге толы болды. Тарихи тақырыптағы қойылымдар Қазақстанның тәуелсіздік жолындағы негізгі кезеңдерін ашып, көрсетілген бейнероликтер қазақ халқының тәуелсіздік жолындағы көпғасырлық күресінің алғышарттары мен қорытындыларын көрсетті. Іс-шараның салтанатты финалы арқылы заманауи Қазақстанның Тәуелсіздігінің  27 жылдағы жетістіктері көрсетілді. Концерт бойы көрермендер тарихқа еніп, тамаша концерттік номерлерден ләззат алды.