Жұмыс кәсібінің беделін арттыру, жас кадрларды экономиканың өндірістік секторына жұмылдыру мақсатында және ұлттық, халықаралық талаптарды есепке алумен кәсіптік білім берудің біліктілік стандарттарын жетілдіру үшін 2018 жылғы 19 ақпан 15 наурыз аралығында Ақмола облысында WorldSkillsKazachstan – 2018 аймақтық чемпионаты өтті.

Аймақтық чемпионатқа 30 колледж, 96 сарапшы, 160 үміткер қатысты.  Оның ішінде 23-і чемпионат жеңімпазы атанды және алдағы уақытта Астана қаласында өтетін WorldSkills Kazakhstan Ұлттық чемпионатына қатысатын болды.

15 наурызда чемпионат  жеңімпаздарын салтанатты марапаттау рәсімін Көкшетау қаласының «Достар» мәдениет сарайында Ақан сері атындағы мәдениет колледжі ұйымдастырып өткізді.