2021 жылғы 18 ақпанда Ақан сері атындағы  жоғары мәдениет колледжінде бірінші курс студенттеріне арналған “Саналы ұрпақ” сыбайлас жемқорлыққа қарсы квестінің ашылу рәсімі өтті. Мақсаты  жас ұрпақты қазіргі заманның мәселесі – сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылға тарту! Іс-шара  «Драма театры әртісі» біліктілігінің 3-курс студенттері дайындаған театрландырылған прологпен ашылды. Квестің ашылуына  ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл  Агенттігінің Ақмола облысы бойынша департамент басшысының бірінші орынбасары Арман Тілектесұлы Бердалин қатысты. Іс-шараға бірінші курстың 7 командасы қатысты. Командалармен таныстыру өткізілді және командалар ұсынылған таратпа  жазу арқылы квестің кезеңдерін шешті. Студенттер дайындаған тақырыптық бейнеролик ұсынылды. Сыбайлас жемқорлыққа қарсы квестің келесі 6 кезеңі 23 ақпанда өтеді. Іс-шараға қатысушылар жалғасын күтуде! Финалда жеңіске жеткен командаларға “Адалдық” кубогы беріледі.