Ақан сері атындағы жоғары мәдениет колледжінде  жалпы білім беретін пәндер мен арнайы пәндер оқытушыларының  арасында әдістемелік фестиваль өтті.

Колледжішілік фестивальдің негізгі мақсаты – сабақтарды ұйымдастыру мен өткізудің дәстүрлі және инновациялық формалары мен әдістерін жетілдіру бойынша оқытушылардың  жұмысын жандандыру, оқытушының білім беру қызметінің негізгі түрі – сабақ арқылы өзінің кәсіби жетістіктерін көрсетуі.

Қатысушылар үшін келесі  номинацияларды таңдау құқығы ұсынылды: «Шеберлік сыныбы», «Жасаушы», «Ғажап». Сараптамалық топ құрамында колледж әкімшілігі, педагог-шеберлер, педагог-зерттеушілер болды.

Бұл байқауға дизайн пәндерінің,  музыкалық пәндердің, гуманитарлық пәндердің оқытушылары белсенді қатысты.

Байқау қорытындысы бойынша жеңімпаздар анықталды:

«Шеберлік сыныбы» номинациясы бойынша – дизайн пәндерінің  оқытушысы Хавдыразах Құлжазира және музыкалық  пәндер  оқытушысы  Омарова Патима Абибуллаевна;

«Жасаушы» номинациясы бойынша  – Қазақстан тарихы пәнінің оқытушысы Тілеуғабылова Гүлзина Төлекқызы және орыс тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы Садвакасова Лилия Абитханқызы;

«Ғажап»номинациясы бойынша  –  жас педагог,  биология пәнінің оқытушысы  – Танатарова Балнұр Алмасханқызы.

Оқытушыларымызды  құттықтаймыз және шығармашылық шабыт тілейміз!