17 мамыр күні Ақан сері атындағы жоғары мәдениет колледжінде «WORLDSKILLS AQMOLA-2024» чемпионатының жеңімпаздары мен жулдегерлерін марапаттау рәсімі өтті.
10-19 сәуір аралығында облысымызда өткен байқауға Ақан сері атындағы жоғары мәдениет колледжі 10 құзыреттілік бойынша қатысып, 6 құзырет бойынша жеңіске жетті. Оның ішінде алғаш рет «Цифрлық модельдеу» және қолөнер бағытындағы «AbilimpiksSkills» кұзыреттіліктері бойынша бақсынасқан болатын. Сонымен қатар «Хореография» және «Әлеуметтік мәдени қызмет көрсету» құзыреттіліктері бойынша алғаш рет аймақаралық болып өткен байқауда білім алушыларымыз керемет өнер көрсетті.
Шеберліктерін шыңдап, кәсіби құзыреттіліктерін арттырып, бақсынасып, жеңімпаз атанған Утекина Дардананы, Дулатова Томиристі, Нагымбекова Дамираны, Есет Еркежанды, Рязанова Аннаны, Бекмұханбетова Камиланы құттықтаймыз!
«Графикалық дизайн» және «Сән технологиясы» құзыреттіліктері бойынша Ақмола облысының құрамасына кіретін колледжіміздің жеңімпаздарына алдағы уақытта өтетін Ұлттық чемпионатта табыс тілейміз!